Про компанію

НАШ НАЙБІЛЬШИЙ УСПІХ
ЦЕ ВАШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Компанія АРХЕН заснована в 1994 році
Та одна з перших в Польщі розпочала професійну інтеграцію на широкий ринок нових систем пакування на основі спеціалізованої пакувальної плівки та пакувального обладнання .
Сьогодні після 28 років роботи , фірма “АРХЕН” – це підприємство , яке постійно розвивається , а також це перевірений та надійний партнер найбільших компаній в Польщі та Європі .
Власне, дякуючи співпраці та допомозі у вирішенні проблем наших партнерів, ми маємо не абиякі знання та досвід в даній галузі. Нашими знаннями та досвідом ми охоче ділимось з нашими клієнтами, аби їхні інвестиції в обладнання та матеріали для пакування були вдалими, адже власне це найбільше впливає на мінімізацію коштів призначених на пакування власного продукту.
Починаючи з 2017 року фірма “АРХЕН” розпочинає свою діяльність на території України
– Нашою метою є стабільна упаковка вантажів за найнижчою ціною.
– Ми проводимо моделювання коштів пакування і обчислюємо час повернення інвестицій.
– Ми показуємо усі рішення та вказуємо на найоптимальніші.

Сьогодні, після понад 28 років роботи, ми маємо великий досвід у цій галузі, і наша пропозиція включає широкий асортимент перевірених машин і пристроїв, а також власні та імпортні пакувальні матеріали.

Ділові контакти з клієнтами ми здійснюємо відповідно до принципів етики, економії та екології, а це означає, що кожен клієнт може розраховувати на наш надійний та професійний підхід до його потреб стандартів упаковки.

Кілька сотень машин і перевірених пакувальних систем бездоганно функціонують на багатьох заводах протягом кількох десятиліть, приносячи відчутну користь та вигоду нашим клієнтам.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви можете розраховувати на грану та професійну консультацію, і будьте впевнені, що ми докладемо всіх зусиль, щоб виправдати ваші очікування щодо придбання відповідного пакувального пристрою, так і до вибору відповідних пакувальних матеріалів, щоб витрати на упаковку були максимально низькі, при цьому зберігаються всі вимоги до добре упакованого товару.

Поширеною помилкою, як показує наш досвід, є купівля найдешевших пакувальних матеріалів, що в кінцевому підсумку призводить до значно більших витрат матеріалу та збільшення вартості упаковки продукту, тоді як добре підібрані матеріали (для можливостей машини) кращої якості, хоча їх дорожче купувати,але їх витрата набагато менша в процесі пакування, що значно зменшує кінцеві витрати на пакування продуктів, а також, часто підвищуючи естетику та якість упаковки.

Ми надаємо розширену гарантію на продані машини, *
і ми забезпечуємо швидке та професійне гарантійне та післягарантійне обслуговування

ЗАПРОШУЄМО ВАС ОЗНАЙОМИТИСЯ З НАШОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ